Střechy – krovy, půdní vestavby a nadstavby

Půdní vestavby a nástavby – stavba střech a krovů

Čtyři stěny nestačí. Ať už potřebujete spravit starou, přizpůsobit stávající nebo pořídit novou, kontaktujte nás a střechu pro Vás zařídíme.

Vedle certifikovaných materiálů a letité praxe našich řemeslníků můžete počítat s maximální vstřícností a přizpůsobivostí. Přejete si mít na střeše trávník? Přidat další podlaží? Nebo jen proměnit nevlídné podkroví v útulnou vestavbu? Stačí říct.

Nemusíte shánět tesaře, klempíře, pokrývače,  Zednik v Praze a další. Veškeré potřebné stavební práce, od návrhů a projektů až po zatlučení posledního hřebíku na Vaší nové střeše, obstaráme my. Pro Vás to znamená příznivější cenu a rychlejší realizaci stavební rekonstrukce – koordinace stavebních prací je snazší, úspornější a svižnější. Zárukou Vaší dlouholeté spokojenosti jsou nejen certifikáty kvality pro všechno naše vybavení a stavební materiály, ale také 25 let zkušeností s realizacemi nejrůznějších typů staveb.

Spolupracujeme s prověřenými dodavateli kvalitních stavebních materiálů, v našem týmu najdete pouze mistry svého oboru. Kvalita odvedené práce je pro nás prvořadá – jeden spokojený zákazník znamená více nových.

Staňte se jím i Vy neváhejte a kontaktujete nás pro vaši stavební kalkulaci!